بهترین بازار کار آنلاین ایران در سایت های برونسپاری و دورکاری

برای آن دسته از افرادی که قصد برون سپاری کارها و پروژه های خود را دارند انتخاب بهترین بازار کار آنلاین ایران در سایت های برونسپاری بسیار مهم میباشد که پروژه مد نظرشان با سرعت و به بهترین شیوه ممکن و کمترین هزینه به شیوه های برونسپاری / دورکاری انجام گردد . نکاتی که باید در انتخاب این گونه بازارها و سایت های فریلنسری در نظر گرفته شود شامل چند بخش مهم میباشد .

پلت فرم ساده و شیوا و روان

اولین نکته ای که یک کارفرما یا فریلنسر باید در نظر بگیرد پلت فرم ساده و روان سایت فریلنسری میباشد که به راحتی بتوان به وسیله آن جستجو و ارسال پروژه را انجام داد .ارتباط آسان همراه با میز کار حرفه ای در داخل پلت فرم بسیار مهم میباشد که البته از نظر حرفه ایها دور نمیماند . در سایت های دورکاری / برونسپاری نقشه و سادگی سایت و کاربر پسند بودن آن کمک شایانی به روند انجام پروژه مینماید

تجمیع حرفه ایها

 دومین نکته مهم در سایت های برونسپاری و بازار کار آنلاین تجمع افراد حرفه ای و متخصص میباشد تا خروجی پروژه ها ایده آل و قابل قبول باشد . باید توجه داشت هر چه تعداد متخصصین بیشتر باشد پیشنهادهای موثر و پویاتری به پروژه ها داده خواهد شد و یقینا پروژه با کیفیت بالاتری انجام خواهد شد .

 شیوه های اطلاع رسانی

 یکی دیگر از نکات بسیار مهم در پلت فرم سایت دورکاری / سایت برون سپاری نوع اطلاع رسانی به کارفرما و فریلنسر در کلیه مراحل ارسال تا انجام پروژه میباشد که باعث سرعت در تبادل اطلاعات خواهد بود .یکی از سایت های فریلنسری بسیار موفق در زمینه اطلاع رسانی سایت برونسپاری منکارتو است که هم از طریق ارسال ایمیل ، هم ارسال پیامک اقدام به اطلاع رسانی مینماید که باعث اطلاع سریعتر فریلنسر ها و کارفرمایان از ایجاد و ارسال پروژه های جدید ، تغییرات ، پیشنهادات  و ارتباطات فی مابین اعضا میشود .

این امر باعث میشود فریلنسر به سرعت از پروژه مطلع شده و پیشنهاد خود را ارائه دهد و همچنین بعد از دریافت پروژه مراحل کار را به سرعت به اطلاع کارفرما برساند و کارفرما سریعتر پیگیری و راهنمایی نماید . در کل هم از لحاظ درآمد و سرعت پیشرفت پروژه و هم از لحاظ رضایت طرفین بسیار موثر است .

تعرفه های سایت های فریلنسری

یکی از نکاتی که در حرفه فریلنسیگ مهم است میزان هزینه ها و تعرفه هایی است که سایت های برونسپاری / دورکاری به واسطه انجام کار دریافت میکنند که میبایست منطقی و قابل قبول باشد تا به افزایش درآمد فریلنسرها و کاهش هزینه های کارفرما کمک نماید . کمترین میزان تعرفه مابین سایت های فریلنسری توسط منکارتو گرفته میشود که میزان آن در صفحه تعرفه سایت قابل روئیت است .

پرداخت های سریع 

مورد آخر و قابل توجه امکان پرداخت سریع دستمزد و اعتبار دریافتی فریلنسر پس از اتمام پروژه است که در این مورد هم سایت منکارتو سریعترین پرداخت ها را دارد تا فریلنسر های متعهد و متخصص با دلگرمی به ادامه فعالیت بپردازند .

همینک میتوانید جهت تضمین درآمد خود به صورت آنلاین ، شروع و اقدام به ثبت نام در منکارتو نمائید .

نظر