بهترین راهکار که چگونه فریلنسر شویم ؟

امروز، شاید بیش از هر زمان دیگر، نیروهای قدرتمند تکنولوژیک و اقتصادی در حال کار بر روی صنایع کاملا محرمانه و هنجارهای اجتماعی هستند. برنامه های به اشتراک گذاری خودرو و حمل و نقل شهری باعث تغییر مسیر ما در شهرهای ما شده است. بازارهای کار آنلاین برای اجاره آپارتمان ها و اجاره های هتل و ویلا برای تعطیلات ، راه هایی را که ما در مورد سفر و مهمان نوازی فکر می کنیم را دوباره تعریف کرده است . حتی درمورد انواع کار تغییرات زیادی نسبت به سالهای گذشته کرده است ، دیگر به یک مکان خاص، فضاهای همکاری از پیش طراحی شده محدود نیست ، پلت فرم هایی مانند mankarto اجازه می دهند که افراد با مجموعه مهارت های مناسب برای قرار دادن تخصص خود در هر کجای دنیا  که فقط یک اتصال به اینترنت مناسب وجود دارد خود را به همگان معرفی کنند . امروزه خانه برای بسیاری از ما  فضایی آزاد است. پس چگونه فریلنسر شویم ؟

تاثیر پلت فرم های نوظهور

همانطور که خطوط راه آهن و بزرگراه ها اجازه دادند که طبقه متوسط ​​رو به رشد برای پیدا کردن آرامش و درآمد به تکنولوژی جدید دسترسی داشته و با انعطاف پذیری بیشتر، نوع جدیدی از کارگری را به وجود آورند . فریلنسرینگ برای بسیاری از افراد یک شیوه زندگی بدون سر و صدا، به معنای آزادی مطلق است ، هر خانه ای، هر ماشینی، هر کشوری ، فقط یک مکان برای انجام  کار مطابق مهارت میباشد و هیجان مداوم از شروع تازه در کسب و کارهای جدید است .

به طور خاص، در این شیوه فریلنسرها جاودانه زندگی می کنند و در سراسر جهان به جستجوی ارتباطات جدید و ماجراجویی  و کسب درآمد می روند. اما قبل ازاینکه کمربند همت خود را ببندند باید ناملایمات اصلی این نوع تجارت را نیز بدانند، زیرا ورود به کسب و کار آزاد می تواند با ناراحتی ها و ناملایماتی همراه شود که خوشبختانه، بسیاری از ابزارها و پلت فرم های مفید وجود دارد که باعث می شود که مسیر شما بسیار ساده تر و لذت بخش تر باشد.

اگر شما در ایران مستقر هستید وخود را آماده کار می بینید ، می توانید برای کار از شهری به شهر دیگر بروید، باید درچندین منطقه زمانی و مکانی مختلف باقی بمانید و احتمالا به دنبال گزینه های متعدد جهت کار باشید و وقت و زمان زیادی برای آن هدر دهید اما فریلنسرها می دانند که زمان پول است و باید کار را بدون هزینه مازاد و بدون اتلاف وقت انجام دهند.

منکارتو

برای اطمینان از اینکه بهترین کار را انجام می دهید، این پلت فرم به کاربران اجازه می دهد تا هر لحظه را به رویدادهای رنگی و کسب درآمد اختصاص دهید. پروژه ها به صورت مرتب برای شما نمایش داده می شود که به شما یک دیدگاه فوری از نحوه صرف وقت خود و آنچه در دسترس شما برای یک روز مشخص است به شما نشان دهد .

پیش از این که شما نگران اشتباهات برنامه ریزی نشده باشید، شما نیاز به یک جریان مداوم از کار در آینده دارید. بسته به حرفه و مهارت خود، عضوی از اعضای واقعی منکارتو میشوید و قرار دادن زمان مناسب برای ایجاد و ارسال پیشنهادات  و واکنش قانع کننده و رقابتی به پیشنهادات، برای افرادی که پروژه های خود را برونسپاری کرده اند ، نقش بسیار حیاتی دارد. خوشبختانه، سرعت و کارآمدی منکارتو باعث می شود که پیشنهادات کمتری ارائه شود. منکارتو براساس جزئیاتی که در مجموعه مهارتهای خود، قیمت گذاری و میزان زمان مورد انتظار برای پروژه ارائه می دهد، به شما کمک می کند تا پیشنهادهای خود را با استفاده از متون آماده شده و با دقت ارائه کنید. کارفرمایان و توسعه دهندگان نیز تصورات ذهنی خود را که در هنگام ایجاد پروژه خود داشتند تعدیل نمایند . پس از تکمیل و اتمام پروژه، می توانید برخی از تنظیمات پنل کاربری را جهت معرفی حرفه ای تر خود ویرایش نمائید . این راه حل همچنین شما را قادر می سازد تا شما را درارائه و پیگیری هر فعالیتی از مشتریان بالقوه ، آماده نگه دارد.

انضباط 

بیا با آن روبرو شویم. یک فریلنسر موفق واقعا مقدار خوبی از انضباط را داراست که نبود آن می تواند بسیار راحت باعث حواس پرتی شود، به ویژه اگر شما قصد داشته باشید به طور مرتب زندگی خود را از لحاظ کمی و کیفی ارتقا دهید لذا انضباط را در اولویت های خود قرار دهید و برنامه ریزی داشته باشید .

تمرکز

هدف این است که به فریلنسرها کمک کند تا تمرکز خود را با تمرکز بر ضروریات حفظ کنند و جلوی هرگونه شانس مداخله در فرایند خلاقانه ذهن را بگیرند. لذا محیط آرام و امنی برای خود در نظر بگیرید و فعالیت های خود را آنجا انجام دهید . کارهایی را انجام دهید که به شما آرامش میدهند .

بنابراین، به ابزارها و سایت های جدید همچون منکارتو مسلط باشید، می توانید سرانجام تصمیم بگیرید که زندگی را به عنوان یک فریلنسر متخصص بگذرانید، درست است؟ نه خیلی سریع ! ما هنوز یکی از موضوعات مهم را پوشش نداده ایم ،  مدیریت امور مالی شما و ماندن در بالاترین سطح درآمدی که از فعالیت های آزادانه خود به دست می آورید .

خوشبختانه منکارتو دارای ویژگی های حسابداری خودکار است که به شما امکان می دهد به طور قابل توجهی  در سته بندی معاملات، صورتحساب ها و هزینه ها، روند پردازش حساب های خود را ساده تر کند.

در نهایت فریلنسری . آزادکاری / دورکاری در منکارتو می تواند  تحقق دهنده  خواست و ارداده شما باشد . اغلب از کار کردن برای خود احساس رضایت و افتخار می کنند که برخلاف سایر مشاغل ، کار ۹ تا ۵ در دفتر کار آسان نیست. اما همانطور که همه موارد تقریبا  درهمه چیز زندگی وجود دارد، در این مسیر شغلی نیز وجود دارد. خوشبختانه منکارتوبه عنوان بهترین سایت فریلنسری ایران و راه حل های ذکر شده در بالا کمک می کند تا این شیوه انتخاب شیوه قابل دستیابی و قابل کنترل و هدفمند باشد.

به جمع بهترین ها منکارتو بپیوندید 

نظر