نکات کلیدی برای انتخاب سایت فریلنسری و ارسال پروژه

همیشه میبایست نکات کلیدی برای انتخاب سایت فریلنسری و ارسال پروژه را مد نظر قرار داد . سوالی که برای بسیاری از کاربران مطرح است اینست که پروژه ها رو به کدام سایت فریلنسری بسپاریم واز میان معرفی سایت های فریلنسری کدامین را انتخاب نمائیم ؟

سایت های فریلنسری / دورکاری / برون سپاری متعددی وجود دارند لذا برای ارتباط با بهترین سایت فریلنسری همچون سایت منکارتو میبایست به چند نکته کلیدی اشاره کرد .

کاربران متخصص و متعهد

صرفا داشتن تعداد بیشمار کاربر و یا فریلنسر به منزله برتری سایت فریلنسری نمیباشد . بلکه محتوا و میزان تخصص مجموعه فریلنسرهای عضو است که میتواند به هرچه بهتر انجام شدن پروژه ها کمک کند . امروزه گستره ای بیشمار از مشاغل از جمله مشاغل خانگی را میتوان به شیوه فریلنسیگ انجام داد . لذا تخصص ویژگی اول میباشد .

امنیت 

در کنار متخصصین و حرفه ایها حتما میبایست سایت فریلنسری از امنیت کافی جهت حفظ اطلاعات کاربران داشته و از هر لحاظ به روز باشد .

سادگی و شیوایی

همچنین مجموعه سایت میبایست از سادگی و شیوایی قابل قبول جهت تسهیل در استفاده هر چه بهتر کاربران باشد تا در عین حرفه ای بودن ، بسادگی تمام صحبتها و اطلاعات میان طرفین کارفرما و فریلنسر رد و بدل شود. 

اطلاع رسانی دقیق و موثر

از مرحله ارسال پروژه تا پیشنهادات فریلنسر ها و تبادل اطلاعات و نهایتا انجام و اتمام پروژه مراحل زیادی سپری میشود که چگونگی اطلاع رسانی آن بسیار مهم است . سایت های مطرحی همچون منکارتو این اطلاع رسانی را همزمان هم به صورت ایمیل هم به صورت پیامک انجام میدهند و در لحظه طرفین را از کلیه مراحل آگاه میکنند . اینگونه اطلاع رسانی باعث افزایش سرعت انجام پروژه با حفظ کیفیت آن خواهد شد .

ارسال رایگان پروژه 

از مهمترین موارد اینست که در کلیه مراحل ارسال پروژه برای همه کارفرمایان و کاربران رایگان بوده لذا بدون کوچکترین دغدغه ای میتوانند پروژه های خود را با خیال آسوده به منکارتو بسپارند .

علاوه بر این ارسال پروژه در منکارتو محدودیت زمانی ندارد و ثبت نام در سایت وزین منکارتو ۱۰۰% رایگان است .

ارسال پروژه های خود را به بهترین سایت فریلنسر ایرانی منکارتو بسپارید و از به سرانجام رسیدن پروژه های خود لذت ببرید .

نظر