توسعه اپلیکیشن فریلنسر | اندروید | آیفون ios | ویندوز فون

یکی از پر درآمد ترین شاخه های فریلنسری شاخه اپلیکیشن فریلنسر میباشد که تخصص های اندروید ، آیفون ios ، ویندوز فون رو در بر میگیرد در ادامه به چگونگی نیاز بازار در این زمینه و شیوه پاسخ به این نیاز مطالب مفیدی ارائه خواهیم داد. 

پیشرفت دنیای ما

دنیای امروز به سرعت در حال تغییر و تحول و پیشرفت است . دستگاه های همراه ، کنترل بسیاری از کارهای روزمره ما را در اختیار گرفته اند . بسیاری از کسب و کارها به صورت مستقیم و خیلی از آنها به صورت غیر مستقیم به این دستگاه ها وابسته هستند .

امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که برای کسب و کار خود در اینترنت تبلیغ یا فعالیت نکرده باشد و یقینا در سالهای آتی جزو ابزار های مسلم جهت توسعه کسب و کار خواهد بود . توسعه اپلیکیشن ها در دنیای امروز از حالت نیاز به ضرورت بدل گشته است و برنامه نویسان حرفه ای به سرعت این موضوع را درک کرده و بازار آن را تحلیل کرده اند و همگی معتقدند که میبایست  خود را با آن هماهنگ کرده و به نیاز بازار پاسخ مثبت دهند . 

بازار توسعه اپلیکیشن ها

در این توسعه جهانی ، بازارهای متفاوت بزرگی شکل گرفته و حجم مالی گسترده ای در آن جابجا میشود . یکی از این بازارها ، بازار توسعه اپلیکیشن ها میباشد که برنامه نویسان بزرگی را سمت خود جذب کرده است . برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن ایرانی هم به حق جایگاه خود را یافته و اپلیکیشن های قدرت مندی در سطوح بین المللی طراحی و برنامه نویسی میکنند و توانایی خود را از هر لحاظ به نمایش گذاشته اند . یکی از مشکلات برنامه نویسان چگونگی ورود به این بازار بزرگ است که ما به بررسی یکی از شیوه های ورود به این بازار  سخن خواهیم گفت .

فریلنسیگ راه ورود به بازار

یکی از ابزار های مفید در گسترش و توسعه کسب و کار برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن یقینا سیستم فریلنسینگ است . سایت های فریلنسینگ به عنوان سایت واسط اقدام به معرفی پروژه های موجود مینمایند و متخصصین را با صاحب کار در ارتباط قرار میدهند و از سوی دیگر پرداخت مبلغ پروژه را با ایمنی و اطمینان انتقال میدهند. لذا در سالهای گذشته استقبال زیادی از سوی کارفرمایان و فریلنسرها از این سیستم سایتها شده است . 

بسیاری از همین متخصصین به صورت آزاد کار و فریلنسر در بهترین سایت های فریلنسری ایران همچون منکارتو مشغول به فعالیت شده و همین متخصصین توسعه اپلیکیشن به راحتی توانسته اند به شیوه فریلنسینگ اقدام به دریافت پروژه های متعدد و حرفه ای نمایند و با قدرت آن را به پایان برسانند .

قطعا فریلنسینگ و برونسپاری یکی از بهترین شیوه های انجام کار و پروژه است لذا کارفرمایان و دارندگان مشاغل مختلف خانگی ، صنعتی ، خدماتی و … میتوانند با برونسپاری پروژه های خود در هر زمینه به خصوص توسعه اپلیکیشن در سایت های برونسپاری و دورکاری ضمن تعامل سازنده با هزاران متخصص به بهترین شکل ممکن پروژه های خود را به سرانجام برسانند . 

شروع و انجام

منکارتو به عنوان یکی از بهترین های این صنعت شما را دعوت به ارسال پروژه های خود در منکارتو و همچنین فریلنسران متخصص را دعوت به انجام حرفه ای این پروژه ها میکند . علاوه بر تعرفه پایین و پشتیبانی حرفه ای ، منکارتو دارای سیستم اطلاع رسلانی پیامکی و ایمیلی به صورت همزمان میباشد تا اطلاعیه ها به سرعت توسط طرفین کارفرما و فریلنسر رصد شود و بهترین نتیجه نصیب طرفین گردد .  میتوانید با لینک mankarto.com در سایت شروع به فعالیت نموده  و از انجام و ارسال پروژه های خود لذت ببرید و به توسعه کسب و کار خود کمک کنید .

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده

 1. بهنام رضوی

  با سلام
  سایتتون خیلی عالی هست و پشتیبانی بسیار مناسبی داره. به همه دانشجویان توصیه می کنم از این سایت استفاده کنند چون مزایای بسیاری داره.
  اولا حق عضویت ماهانه نداره
  دوما پشتیبانی بسیار مناسب با پاسخگویی سریع داره
  موفق باشید

 2. ناهید مهربان

  سلام.وقتتون بخیر
  مدتی برای پیدا کردن نیروی کار متخصص با سایت ها و اپلیکشن های مختلفی در ارتباط بودم.هزینه بسیار بالا و اتلاف وقت بالا و نتیجه در حده صفر رو برای ما داشتن.خیلی نامطمئن نسبت به نتیجه وارد سایت شما شدیم.هزینه صفر و زمان خیلی خیلی کوتاه و نتیجهء بسیار عالی برای گروه ما داشتین.براتون بهترین خودتون رو آرزو میکنم.
  مانا باشید

  • ناهید مهربان

   و پشتیبانی بسیار صبور و آنلاین
   خیلی با حوصله به تمام سوالات جواب میدن
   از تمام وقتی برای ما گذاشتین از شما ممنونیم

   • مدیر سایت

    سلام و درود
    آنچه انجام میدهیم انجام وظیفه است و امیدواریم بتوانیم نقایص خود را برطرف و خدمات متناسبی ارائه دهیم .
    با تشکر از شما

  • مدیر سایت

   سلام و درود
   به امید موفقیت روزافزون برای شما و همکارانتان .
   موفق و پیروز باشید

نظر