بلاگ

مدیر سایت
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
آموزشی-فریلنسینگ بدون دیدگاه

توسعه اپلیکیشن فریلنسر | اندروید | آیفون ios | ویندوز فون

یکی از پر درآمد ترین شاخه های فریلنسری شاخه اپلیکیشن فریلنسر میباشد که تخصص های اندروید ، آیفون ios ، ویندوز فون رو در بر میگیرد در ادامه به چگونگی نیاز بازار در این زمینه و شیوه پاسخ به این نیاز مطالب مفیدی ارائه خواهیم داد. 

پیشرفت دنیای ما

دنیای امروز به سرعت در حال تغییر و تحول و پیشرفت است . دستگاه های همراه ، کنترل بسیاری از کارهای روزمره ما را در اختیار گرفته اند . بسیاری از کسب و کارها به صورت مستقیم و خیلی از آنها به صورت غیر مستقیم به این دستگاه ها وابسته هستند .

امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که برای کسب و کار خود در اینترنت تبلیغ یا فعالیت نکرده باشد و یقینا در سالهای آتی جزو ابزار های مسلم جهت توسعه کسب و کار خواهد بود . توسعه اپلیکیشن ها در دنیای امروز از حالت نیاز به ضرورت بدل گشته است و برنامه نویسان حرفه ای به سرعت این موضوع را درک کرده و بازار آن را تحلیل کرده اند و همگی معتقدند که میبایست  خود را با آن هماهنگ کرده و به نیاز بازار پاسخ مثبت دهند . 

بازار توسعه اپلیکیشن ها

در این توسعه جهانی ، بازارهای متفاوت بزرگی شکل گرفته و حجم مالی گسترده ای در آن جابجا میشود . یکی از این بازارها ، بازار توسعه اپلیکیشن ها میباشد که برنامه نویسان بزرگی را سمت خود جذب کرده است . برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن ایرانی هم به حق جایگاه خود را یافته و اپلیکیشن های قدرت مندی در سطوح بین المللی طراحی و برنامه نویسی میکنند و توانایی خود را از هر لحاظ به نمایش گذاشته اند . یکی از مشکلات برنامه نویسان چگونگی ورود به این بازار بزرگ است که ما به بررسی یکی از شیوه های ورود به این بازار  سخن خواهیم گفت .

فریلنسیگ راه ورود به بازار

یکی از ابزار های مفید در گسترش و توسعه کسب و کار برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن یقینا سیستم فریلنسینگ است . سایت های فریلنسینگ به عنوان سایت واسط اقدام به معرفی پروژه های موجود مینمایند و متخصصین را با صاحب کار در ارتباط قرار میدهند و از سوی دیگر پرداخت مبلغ پروژه را با ایمنی و اطمینان انتقال میدهند. لذا در سالهای گذشته استقبال زیادی از سوی کارفرمایان و فریلنسرها از این سیستم سایتها شده است . 

بسیاری از همین متخصصین به صورت آزاد کار و فریلنسر در بهترین سایت های فریلنسری ایران همچون منکارتو مشغول به فعالیت شده و همین متخصصین توسعه اپلیکیشن به راحتی توانسته اند به شیوه فریلنسینگ اقدام به دریافت پروژه های متعدد و حرفه ای نمایند و با قدرت آن را به پایان برسانند .

قطعا فریلنسینگ و برونسپاری یکی از بهترین شیوه های انجام کار و پروژه است لذا کارفرمایان و دارندگان مشاغل مختلف خانگی ، صنعتی ، خدماتی و … میتوانند با برونسپاری پروژه های خود در هر زمینه به خصوص توسعه اپلیکیشن در سایت های برونسپاری و دورکاری ضمن تعامل سازنده با هزاران متخصص به بهترین شکل ممکن پروژه های خود را به سرانجام برسانند . 

شروع و انجام

منکارتو به عنوان یکی از بهترین های این صنعت شما را دعوت به ارسال پروژه های خود در منکارتو و همچنین فریلنسران متخصص را دعوت به انجام حرفه ای این پروژه ها میکند . علاوه بر تعرفه پایین و پشتیبانی حرفه ای ، منکارتو دارای سیستم اطلاع رسلانی پیامکی و ایمیلی به صورت همزمان میباشد تا اطلاعیه ها به سرعت توسط طرفین کارفرما و فریلنسر رصد شود و بهترین نتیجه نصیب طرفین گردد .  میتوانید با لینک mankarto.com در سایت شروع به فعالیت نموده  و از انجام و ارسال پروژه های خود لذت ببرید و به توسعه کسب و کار خود کمک کنید .

نظر